Bölgesel İncelmede Çift Etkili Sistem: LSS

1 Mayıs 2010 Cumartesi0 yorum

Yurt dışında yapılan klinik çalışmalardan alınan başarılı sonuçlar ile yüz güldüren teknoloji LSS, şimdi OTA Güzellik Merkezi ile Türkiye'de!

Bölgesel incelme uygulamalarında teknolojinin olanaklarıyla tecrübesini birleştiren OTA Güzellik Merkezi, Türkiye’yi yeni bir sistem ile daha tanıştırıyor. Bölgesel incelme konusunda radyo frekans ve ses dalgası yöntemlerini bir arada kullanan LSS (LipoSoundSystem) kişiye özel formülleriyle ağrısız, acısız, cerrahi bir işlem uygulamadan bölgesel fazla yağlarınızı azaltıp şekle girmenize yardımcı oluyor.

Vücutta biriken yağ dokusunu azaltmak ve şekillendirmek üzere geliştirilen LSS (LipoSoundSystem); medikal estetik ve tıp dünyasında radyo frekans ve ses dalgası sistemini bir arada kullanan ilk yöntem olarak tanımlanıyor. Sistemin diğer bir üstünlüğü ise, kullanılan Ultrashape cihazının en yüksek dalga boyuna sahip ses dalgası/kavitasyon cihazı olması. Bu, da 12-15 seanslık uzun uygulamaları 1-3 seansa düşürerek zamandan ciddi bir tasarruf sağlıyor.

Özellikle uzun seanslı incelme programlarından sıkılan, zaman problemi olan, yoğun çalışan kesimleri mutlu edecek olan bu uygulamada;

1. Adım olarak; vücudun beslenme sistemi uzman bir diyetisyen tarafından gözden geçirilerek, uygulama ile birlikte yürütülecek ‘diyet sistemi’ belirleniyor.
2. Adımda; uygulama yapılacak bölgeye radyo frekans uygulanarak yağ dokusu uyarılıyor ve Ultrashape için uygun ortam oluşturuluyor.
3. Adımda ise, ses dalgası esasıyla çalışan Ultrashape ile vücutta biriken fazla yağ dokusundaki yağ hücreleri parçalanıyor. Cerrahi bir operasyon olmaması işlemin iyileşme süresini ve konforunu artırıyor. giyim_banner giyim_300-250 Image Banner
Share this article :

Yorum Gönder

 
Support : Proudly powered by Blogger