Netbook mu Tablet mi tartışmalarına yeni moda Transformer ile son

6 Nisan 2011 Çarşamba0 yorum

Netbook mu Tablet mi tartışmalarına yeni moda Transformer ile son!İşinizde, sosyal hayatınızda, eğlenirken, çalışırken ayrı bilgisayarlar kullanmak yerine tek bir mobil bilgisayarla tüm işlerinizi halledebilmeniz artık mümkün.ASUS, hem tablet hem de netbook olarak kullanabilen Asus Eee Pad Transformer’i satışa sunuyor.

Bu yeni tablet bilgisayarın piyasadaki benzerlerinden farkı istediğiniz zaman takabileceğiniz klavyesiyle rahatlığı ön plana çıkarması.
Görüntüsü ve kullanım şekliyle tablette moda yaratan Eee Pad Transformer, iki çift çekirdek güçlü işlemciyle daha hızlı bir tepki süresi ve çoklu işlemlerde daha iyi performans sunuyor. Ayrıca 16 saate varan pil ömrü kesintisiz kullanım imkanı sunuyor.

Google’nin tabletler için tasarlamış olduğu işletim sistemine sahip Transformer, hem çalışırken hem de eğlenirken etkin bir kullanım imkanı sağlıyor.

Eee Pad Transformer’in dokunmatik ekranı, dayanıklı ve çizilmeyen camdan yapılan IPS Panel’i sayesinde 178° görüş açısına sahip. Ayrıca HD TV’lerde video oynatma ve kaydetme olanağı sunuyor.Sahip olduğu klavye yuvasıyle netbook’a dönüşen Eee Pad Transformer gün boyu şarj derdi olmadan yanımızda.

Eee Pad Transformer 2011 yılının ikinci yarısında Türkiye’de satışa sunulacak. giyim_banner giyim_300-250 Image Banner
Share this article :

Yorum Gönder

 
Support : Proudly powered by Blogger